Wybór baterii umywalkowych nie zawsze jest prosty. Na rynku jest wiele modeli, które wyglądają podobnie, jednak posiadają inne parametry pracy. A to właśnie dane techniczne, technologie mają bezpośredni wpływ na działanie i żywotność danego modelu. Eksperci często polecają baterie umywalkowe Grohe Eurosmart Cosmopolitan – w poniższym wpisie postaramy się przybliżyć te baterie oraz udowodnić, że warto postawić na markową armaturę.

bateria umywalkowe grohe

Baterie umywalkowa Grohe Eurosmart Cosmpolitan – numer jeden wśród wykonawców i projektantów!

Wybierając baterię umywalkową wciąż wiele osób “kupuje oczami”. Nie ma się też czemu dziwić, bo wszystkie elementy łazienkowego wyposażenia powinny do siebie pasować, być spójne. Zresztą wszystko to, co się znajdzie w łazience, powinno się podobać domownikom. Nie powinno być to jednak jedyne kryterium podczas wyboru armatury. Ważne są również parametry techniczne, które mają bezpośredni wpływ na komfort użytkowania, na bezproblemowe czyszczenia oraz awaryjność danego modelu.

Baterie umywalkowe Grohe Eurosmart Cosmopolitan są idealnym połączeniem ciekawej estetyki oraz dobrych parametrów pracy. Modele te ze względu na swój design, idealnie sprawdzą się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych, a także i klasycznych. Model ten charakteryzuje się prostą formą oraz ergonomicznym uchwytem, dzięki czemu tak łatwo jest dopasować go do danej aranżacji.

StarLight, EcoJoy, SilkMove – atuty baterii umywalkowych Grohe!

Baterie umywalkowe Grohe posiadają wiele atutów. Jednymi z nich bez wątpienia jest wyposażenie ich w specjalne technologie, które przekładają się na komfort użytkowania, oszczędność wody oraz bezproblemowe czyszczenie i nieskazitelny ich wygląd, nawet po wielu latach użytkowania.

Baterie do umywalki Grohe Eurosmart Cosmopolitan wyposażone są w specjalną głowicę SilkMove. To właśnie dzięki niej możliwa jest płynna i precyzyjna zmiana temperatury oraz natężenia ciśnienia wody. W tej wyjątkowej głowicy zostały umieszczone specjalne dyski, które podczas zmiany temperatury z łatwością i precyzją przesuwają się względem siebie. Warto wspomnieć o tym, że głowica Grohe posiada mikropory wypełnione smarem, po to, by można było z niej korzystać bez konieczności konserwacji.

Baterie umywalkowe Grohe Eurosmart Cosmopolitan posiadają nieskazitelną powierzchnię. Technologia StarLight przekłada się na wieloletni połysk, a także i właściwości, dzięki którym baterie Grohe odporne są na zmatowienie czy odbarwienia. Produkty te dzięki tej technologii, nawet po wielu latach użytkowania wyglądają jak nowe. Pod tym względem baterie Grohe znacznie przewyższają konkurencję. Natomiast EcoJoy pozwala na zmniejszenie zużycia wody, podczas normalnego, codziennego użytkowania armatury. Wybierając baterie Grohe – masz pewność, że jest to zakup, który się po prostu opłaca!

Jeden komentarz do “Grohe eurosmart – Poznaj prestiżową serię baterii umywalkowych od Grohe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 − 3 =

kształtki hydrauliczne Wcześniejszy wpis: Najważniejsze zastosowania czarnych kształtek hydraulicznych
aranżacja sypialni Następny wpis: Blog wnętrzarskim – O czym pisać, skąd brać inspiracje?