Każda łazienka składa się z wielu elementów. Jednymi z tych, które odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu tego pomieszczenia, są baterie. Wśród tych dostępnych na rynku, znajdują się lepsze i gorsze modele. Decydując się na zmianę aranżacji, remont łazienki warto, jest wybrać te pochodzące od dobrych i sprawdzonych producentów.

Dzięki temu łazienka wzbogaci się o designerskie elementy wyposażenia, ale także i o takie, które będą długo bezawaryjne, a nawet i przyczynią się do zmniejszenia zużycia wody. Dziś na tapetę bierzemy polecane przez fachowców baterie umywalkowe Hansgohe Logis – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

bateria umywalkowa Hansgrohe Logis

Hansgrohe Logis – nowoczesny design i wysoka jakość wykonania!

Decydując się na zakup baterii łazienkowych w pierwszej kolejności zwraca się uwagę na ich estetykę. Muszą one po prostu pasować do całości aranżacji. Te marki Hansgrohe Logis przekonują do zakupu nie tylko swoimi walorami wizualnymi, ale także i wysokimi parametrami technicznymi. Biorąc pod uwagę samą estetykę, modele te będą pasowały do łazienek klasycznych, nowoczesnych czy minimalistycznych. Tak naprawdę sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważna jest ponadprzeciętna estetyka!

Baterie Logis oparte są na prostych liniach i delikatnych wybrzuszeniach. Przekłada się to na ich wzornictwo, ale także i na bezproblemowe czyszczenie i pielęgnację. Warto wspomnieć także o tym, że baterie Hansgrohe Logis pasują do praktycznie wszystkich rodzajów umywalek, bez różnicy na ich rodzaj zabudowy. Wewnątrz baterii znajduje się ceramiczny wkład, dzięki któremu bateria nie tylko jest niezawodna, ale także działa niemal bezdźwięcznie.

Technologia Eco Smart w bateriach Hansgrohe!

Współczesne baterie umywalkowe powinny odpowiadać potrzebom ludzi żyjących tu i teraz. Z tego właśnie względu tak duży nacisk kładzie się na to, aby baterie, szczególnie umywalkowe wyposażone były w technologię, które to umożliwiają zmniejszenie zużycia wody, co jest z jednej z strony działaniem ekologicznym, ale i takim powodującym, że za rachunki za wodę zapłacimy po prostu mniej. Tego typu technologię posiadają baterie Hansgrohe Logis.

Ogranicza ona przepływ wody do 5 l/min. Na końcu wylewki baterii ponadto znajduje się specjalny aerator, który napowietrza wypływającą wodę. To nie wszystkie ekologiczne technologie, użyte w bateriach Logis! Technologia CoolStart sprawia, że ciepła woda płynie tylko wtedy, gdy się tego chcę. W rezultacie można zużyć jej znacznie mniej!

Zalety baterii umywalkowych Hansgrohe Logis

Do zalet baterii Hansgrohe Logis należy zaliczyć także to, że dzięki temu, że dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach, dopasować je można do każdej łazienkowej przestrzeni, bez różnicy na jej wielkość. Tym samym jest to idealne rozwiązanie dla małych  blokowych łazienek, jak i przestronnych salonów kąpielowych, w których szczególnie wyeksponowana jest strefa umywalki. Do atutów tego modelu baterii umywalkowej zaliczyć można także i jego cenę. Pomimo tego, że jest to produkt najwyższej jakości, wcale nie kosztuje dużo!

Jeden komentarz do “Hansgrohe Logis – bateria umywalkowa polecana przez fachowców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − dwa =

Wcześniejszy wpis: Skup aut Słupsk – lider w województwie pomorskim
pomoc drogowa Następny wpis: Najlepsza pomoc drogowa w mieście!