Craftpoint to sklep internetowy, który został zrodzony z 100% pasji i poświęcenia do wyrobów skórnych. Założyciele sklepu sami pasjonują się kaletnictwem i często poszukiwali dobrej jakości wyrobów skórnych do tworzenia swoich dzieł. Często było to trudne do zrealizowania dlatego sami postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i pozyskiwać najwyższej jakości produkty równocześnie udostępniając je innym. Co z tego wyszło?

Craftpoint – asortyment godny prawdziwego kaletnika

W sklepie Craftpoint znajduje się bardzo szeroki asortyment, z którego pomocą będzie można stworzyć własne wymarzone projekty. Do najpopularniejszych produktów, które sprzedawane są w sklepie internetowym należą:

-Skóry garbowane roślinnie; nie ma to jak dobra skóra! To materiał, który jest najważniejszy podczas tworzenia dosłownie każdej pracy. Bez dwóch zdań skóry garbowane roślinnie są wyjątkowym materiałem, który należy do gatunku tych szlachetnych. Korzystając z nich każde dzieło będzie idealnie skrojone.

-Narzędzia do skóry; każdy fachowiec musi mieć kilka narzędzi, z którymi będzie mógł stworzyć idealne dziełu. W przypadku kaletników nie jest inaczej – muszą oni mieć podstawowe narzędzia jak wybijaki do skóry, młotki szewskie, narzędzia do skóry czy też akcesoria do tłoczenia. Bez nich często po prostu nie da się przetworzyć projektu z myśli na rzeczywistość.

-Chemia do skóry; chcąc pięknie wykończyć swoją skórę wielu kaletników poszukuje dobrej jakości chemii do skóry. To ona gwarantuje, że skóra będzie miała piękny i długowieczny wygląd. Dodatkowo chemia do skóry idealnie sprawdza się dla osób, które zajmują się renowacją skór. Potrafi ona zdziałać cuda przywracając blask skórom, która jest nawet po dużych przejściach.

Podsumowanie

Jeżeli dana osoba jest miłośnikiem wyrobów skórnych i szuka sklepu, który spełni wszystkie jego potrzeby to nie musi dłużej szukać! Craftpoint to wszystko czego potrzebuje. Dodatkowo warto nadmienić, że Craftpoint tworzą osoby zajmujące się kaletnictwem dlatego jak nikt inny wiedzą jakich produktów potrzebują ich koledzy ,,po fachu”.

Jeden komentarz do “Craftpoint – sklep zrodzony z pasji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 5 =

biznes plan Wcześniejszy wpis: Wykadruj swoją przyszłość. Biznes plan dla fotografa!
plytki ceglane na sciane Następny wpis: Czy płytki ceglane na podłogę to dobry pomysł?