Szczotki do włosów producenta Olivia Garden są dobrze znane wśród osób dbających o kondycje swoich włosów. A dzięki nowym modelom oraz coraz większej liczbie pozytywnych opinii ich popularność z dnia na dzień rośnie. Czy szczotka do włosów Olivia Garden będzie dobrym wyborem? Zapraszamy do lektury dalszej części artykułu.

Olivia Garden to producent różnego rodzaju akcesoriów do włosów. Firma powstała pod koniec lat 60-tych w Belgii i od początku istnienia skupiała się na nowoczesnych rozwiązaniach. Innowacyjne produkty miały usprawnić i ułatwić pracę fryzjerów, a jednocześnie zapewnić wysoki poziom ochrony włosów. Producenci mają świadomość tego, że szczotka to nie tylko narzędzie do rozczesywania włosów, ale również do ich pielęgnacji.

Szczotki do włosów Olivia Garden – modele i rodzaje

Istnieje kilka modeli szczotek do włosów tej marki. Największą popularnością cieszą się szczotki Finger Brush. Płaska szczotka przeznaczona głównie do rozczesywania włosów jest dostępna w różnych rozmiarach – S, M i L, dzięki czemu łatwo znaleźć odpowiedni rodzaj szczotki dla swoich potrzeb.

Szczotka ma innowacyjną budowę, w niektórych z nich zastosowana włosie dzika, co ułatwia rozplątywanie włosów, a co ważniejsze – nie naraża ich na uszkodzenia. Włosy są wygładzone i lśniące. Proces rozczesywania przebiega bezboleśnie, a nawet przyjemnie, bo delikatne włosie masuje skórę głowy. Idealnie nadaje się do codziennego stosowania, zarówno na suchych jak i mokrych włosach.

Dostępne są również okrągłe szczotki Finger Brush, które ułatwiają stylizację, jednocześnie pielęgnując włos.

Każdy, kto dba o swoje włosy, wie jak trudno jest pogodzić trwałą stylizację włosów, wraz z pielęgnacją. Częste suszenie, prostowanie czy stylizowanie może negatywnie wpłynąć na kondycję włosa. Oprócz dobrych kosmetyków termo ochronnych stosowanych obowiązkowo przy każdej stylizacji, warto zainwestować w dobry sprzęt. Tylko wtedy można mieć pewność, że włosy będą wyglądały olśniewająco przez dłuższy czas.

Dobra szczotka do stylizacji przyspieszy proces układania włosów i zapewni trwałe ułożenie. Idealnie nadają się do tego szczotki Olivia Garden Pro Thermal. Dzięki nim fryzura jest trwała, włosy są gładkie, nie puszą i nie elektryzują się, a czas potrzebny na ich wysuszenie i ułożenie jest skrócony do minimum. Szczotki Pro Thermal zapewiają sprawny przepływ powietrza i zachowują wysoką temperaturę, co przyspiesza stylizację włosa. Są dostępne w kilku rozmiarach. Sprawdzą się u posiadaczek krótkich, gęstych włosów, jak i długich i cienkich.

Źródło zdjęcia: Trena.pl – szczotka do włosów Olivia Garden

Szczotka do włosów Olivia Garden jest bardzo częstym wyborem wśród profesjonalistów. Są używane w renomowanych salonach.

Co cenią sobie w niej użytkownicy? Przede wszystkich łatwość rozczesywania włosów. Nawet najbardziej zaplątane włosy można szybko i, co najważniejsze, bezboleśnie rozczesać kilkoma ruchami szczotki. Na korzyść producenta działa również dostępność kilku rozmiarów. Małe szczotki idealnie sprawdzają się przy krótkich lub cienkich włosach. Natomiast duże rozmiary będą idealne dla włosów gęstych, długich. Kolejnym niewątpliwym plusem jest szybkość stylizacji i ochrona włosów. Opinie zachwalające efekt gładkich, lśniących i wypielęgnowanych włosów zachęcają do skorzystania ze szczotek Olivia Garden. A gwarancja trwałej stylizacji tylko to uczucie potęguje. Co ważne – szczotki wykonane są z trwałego tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości.

Bez wątpienia jest to produkt wart wypróbowania – nie tylko przez osoby skrupulatnie dbające o kondycję włosa, ale również przez tych, dla których liczy się komfort codziennego stosowania i bezbolesne rozplątywanie włosów.

Inne szczotki do włosów znajdziesz w hurtowni fryzjerskiej Trena.pl: https://trena.pl/334-szczotki-do-wlosow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 9 =

ratowanie kurtki po praniu Wcześniejszy wpis: Czy zbitą kurtkę puchową można uratować?
Następny wpis: Jakie deski surfingowe sklep może zaoferować?