Pływanie na desce SUP staje się coraz bardziej popularną formą spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Nie ma w tym nic dziwnego – to aktywność idealna dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy uwarunkowania fizyczne. W sieci fraza “deski surfingowe sklep” przewija się nieustannie: ludzie wolą dokonywać zakupów online niż stacjonarnie. Czy słusznie?

Kształty desek sup

Deska surfingowa może posiadać odmienne kształty. Dlaczego? Dlatego, że każda z nich może służyć do czegoś innego. Jedna okaże się idealna dla osób początkujących, inna dla zawodowców. Podsumowując, wyróżniamy cztery podstawowe kształty:

  • deska sup surf – projektowana z myślą o łapaniu fal. Oferuje zwinność i manewrowość, jednak w niewprawionych dłoniach może okazać się niestabilna. Polecana osobom doświadczonym.
  • deska sup race – również dla osób zaawansowanych. Niesamowicie długa i smukła, mało stabilna, ale za to niesamowicie szybka. Przeznaczona na wyścigi.
  • deska sup touring – nieco łagodniejsza wersja deski race. Jest nieco krótsza i szersza. Idealnie nadaje się na dalekie wojaże.
  • deska sup all round – i wreszcie mamy idealną propozycję dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem na desce. Przyjazny kształt, szeroki pokład, a co za tym idzie – stabilność – zachęcają do rekreacyjnego spędzania czasu w wodzie. Model idealny dla całej rodziny.

Wszystkie te deski surfingowe sklep z akcesoriami do uprawiania sportów wodnych powinien posiadać…a przynajmniej dobry sklep. Czy polecam jakiś konkretny? Owszem, ale o tym później. Teraz pozwolę sobie przedstawić najlepsze marki produkujące SUPy.

Najlepsi producenci

Wpisując w wyszukiwarkę frazę “deski surfingowe sklep” z pewnością wyświetli Ci się całe mnóstwo ofert. Którą wybrać, aby mieć pewność, że inwestujesz w dobry sprzęt? Taki, który posłuży Ci przez co najmniej kilka sezonów? Ze swojej strony polecam następujące marki:

  • Producent desek SUP Pelican – marka pochodząca z Kanady, obecna na rynku akcesoriów wodnych już wiele, wiele lat. Nieoficjalnie mówi się, że jest największym producentem kajaków na świecie. Jednak nie tylko kajaki są wysokiej jakości – deski SUP również.
  • Producent desek SUP Aztron – firma zajmująca się tylko deskami SUP i pokrewnym im akcesoriom. Filozofia marki opiera się na tworzeniu zgranego zespołu – designerów, projektantów, sportowców – których współpraca daje owoc w postaci niepowtarzalnych desek surfingowych.
  • Producent desek SUP Abstract – francuska marka stawiająca na deski praktyczne, lekkie i wytrzymałe. Oferuje sprzęt w naprawdę dobrych, konkurencyjnych cenach.
  • Producent desek SUP Key West – firma dla której bardzo ważny jest kontakt z naturą. Widać to w szacie graficznej desek z logiem Key West – każdy design jest absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny. Z pewnością nie przejdziesz niezauważony trzymając SUPa tej marki.
  • Producent desek SUP Delta – kolejna francuska marka w tym zestawieniu. Deski Delty są niejako przeciwieństwem Key West – klasyczny design, prostota i minimalizm to słowa doskonale je opisujące.

Jeżeli właśnie te deski surfingowe sklep posiada w swojej ofercie, to możesz być pewien, że dokonujesz zakupu w odpowiednim miejscu.

Deski surfingowe – sklep godny uwagi

Jeżeli chodzi o deski surfingowe sklep, który polecam, jest strzałem w dziesiątkę nie tylko dla każdego amatora pływania na SUPach, ale także dla miłośników innych sportów wodnych. O jakim miejscu mowa? O gosup.pl. Niech nie zwiedzie Cię nazwa; nie myśl sobie, że w ofercie znajdują się jedynie SUPy. Znajdziesz tam wszystko, czego trzeba do rozpoczęcia przygody z tym świetnym sportem (i nie tylko tym): od kamizelek asekuracyjnych, po wiosła i na akcesoriach wodoszczelnych skończywszy. Gorąco Cię zachęcam do odwiedzenia tego miejsca.

Treść przygotowana dzięki współpracy z https://seomamut.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =

szczotka do wlosow Wcześniejszy wpis: Szczotka do włosów Olivia Garden – dlaczego warto?
Następny wpis: Dlaczego firmy oferują darmowe chwilówki?