Dla wielu kobiet to właśnie suknia ślubna ma największe znaczenie w dniu ślubu. Faktem jest, że podczas tego ważnego wydarzenia suknie ślubne (polecamy: https://www.annakara.com/ ) przyciągają największą uwagę, aczkolwiek stanowią one zaledwie bazę całej stylizacji. Kreacja panny młodej nie składa się wyłącznie z sukni. Należy dobrać również odpowiednie buty oraz całe mnóstwo mniej lub bardziej praktycznych dodatków, dzięki którym efekt końcowy będzie olśniewający. Jakie dodatki cieszą się największym uznaniem w 2022? 

Jakie buty na ślub? 

Nie jest odkryciem stwierdzenie, że moda ślubna bezustannie ewoluuje. Kiedyś nie do pomyślenia byłaby suknia w kolorze innym niż biel. Dzisiaj kobiety podchodzą do tego tematu znacznie swobodniej, stawiając przede wszystkim na własne preferencje. To samo dotyczy butów. Obecnie buty na ślub i wesele wcale nie muszą być białe. Jakie wobec tego mogą być? Przede wszystkim wygodne. Kobiety, które na ogół nie chodzą na wysokich obcasach dla własnego komfortu nie powinny decydować się na takie buty. Znacznie lepszym pomysłem będzie niewielki obcas, a nawet płaska podeszwa, jeżeli taka właśnie zapewnia najwyższy poziom komfortu. Nie jest również powiedziane, że but musi być biały. Coraz więcej kobiet dobiera buty w kolorze innych dodatków, które nieco przełamują sztywne schematy. Warto zwracać uwagę na buty z nieco grubszą podeszwą, bo taka właśnie gwarantuje wygodę. Nie ma również niczego złego w tym, by zmienić obuwie w trakcie wesela na nieco wygodniejsze.

Kwiaty i diademy 

Dosyć powszechnym rozwiązaniem są zdobienia okalające głowę panny młodej. Jeszcze do niedawna królował przede wszystkim welon, przy którym pojawiały się delikatne spinki z cyrkoniami lub innymi kamyczkami. Obecnie wybór jest znacznie większy, a projektanci i rękodzielnicy bezustannie zaskakują nowymi pomysłami. Sporym uznaniem cieszą się wygodne grzebienie z delikatnymi perełkami. To subtelny dodatek, który warto wziąć pod uwagę. Bardzo dobrze prezentują się skromne diademy, do których doczepiany jest welon. Niektóre kobiety preferują jednak naturalną „biżuterię” i dlatego decydują się na dekoracje w postaci świeżych kwiatów. Trzeba przyznać, że tego rodzaju dodatki prezentują się zawsze dobrze, nadając pannie młodej pewnego rodzaju lekkości i subtelności.

Biżuteria 

Delikatna biżuteria w dniu ślubu może odpowiednio podkreślić całą stylizację i sprawić, że panna młoda będzie się prezentować naprawdę zjawiskowo. Należy jednak dobierać ją do sukni. Zbyt wiele zdobień samej kreacji w połączeniu ze sporą ilości biżuterii mogą sprawić, że cała stylizacja będzie zbyt przeładowana błyszczącymi dodatkami. W takich sytuacjach warto będzie postawić na delikatniejsze akcenty. Do łask wróciło srebro, które pięknie komponuje się z bielą sukni ślubnej. Warto pamiętać o tym, że zbyt masywne dodatki mogą zadziałać na naszą niekorzyść. Długie i widoczne kolczyki będą dobrym wyborem dla kobiet, które postawiły na minimalistyczną suknię. Z kolei nieco bardziej skomplikowany fason sprzyja nieco bardziej stonowanym dodatkom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 11 =

Wcześniejszy wpis: Terapia pedagogiczna – jak zostać terapeutą do pracy z dziećmi i młodzieżą? Co to jest Arteterapia?
taśma LED Następny wpis: Kiedy stosować profile led?