Ubranka dla niemowląt różnią się fasonem, kształtem, i sposobem użycia. W tym artykule opiszemy Wam najpopularniejsze ubranka niemowlęce, które są praktyczne i piękne. Jeśli spodziewasz się dziecka i nie wiesz jakie ciuszki kupić, ten wpis pomoże Ci podjąć decyzję. Ubranka niemowlęce dobrej jakości znajdziesz w popularnych sklepach, na przykład sklepie internetowym fazymazy. Wyprawka ubranka dla noworodka i wszystkie potrzebne rzeczy.

Śpiochy dla niemowlaka 56

Śpiochy niemowlęce zakładamy dziecku razem z kaftanem lub body. Taki dwuczęściowy zestaw zapewnia maluszkowi wystarczającą ilość ciepła. Dodatkowo wzmacnia poczucie bezpieczeństwa dziecka, dzięki mocnemu otuleniu ciała. Śpiochy zakrywają niemal całe ciało maluszka, oprócz ramion. Rozpinamy je zazwyczaj w kroczku i na ramionkach. Rozpinanie w kroczku pozwala nam na szybką zmianę pieluszki, bez konieczności całkowitego rozbierania brzdąca. Wyprawka dla niemowlaka zazwyczaj zawiera śpiochy w rozmiarze 56 i śpioszki w rozmiarze 62.

Kaftan niemowlęcy rozpinany 56

Kaftaniki niemowlęce mają formę koszulki z rozpinaniem. Taki kaftan może być rozpinany przez środek, lub kopertowo. Oba modele są wygodne dla maluszka, i proste w ubraniu. Kaftanik powinien być uszyty z bawełny 100%. To ubranko ma bezpośredni kontakt z delikatną skórą maleństwa, i musi być bezpieczne. Oddychająca bawełna zapewni dziecku komfort i bezpieczny sen. Śpiochy i kaftanik ubieramy zarówno na noc jak i w ciągu dnia.

Pajacyk dla niemowlaka 56

Pajac niemowlęcy jest ubrankiem jednoczęściowym. Zakładamy go na pieluszkę, i nie musimy dodawać innych ubranek. Pajac może posłużyć jako ubranko na dzień, oraz jako wygodna piżamka dla niemowlaka. Zazwyczaj rozpinamy go przez środek na zatrzaskowe guziczki. Pajac ma luźniejszy krój od śpiochów. To ubranko będzie towarzyszyć Wam przez ponad pierwszy rok życia.

Body niemowlęce kopertowe

Najpopularniejsze ubranko dla niemowlaka to body kopertowe. Body to bluzka rozpinana w kroku i na ramionku. Najmniejsze body w rozmiarze 56 i 62 są rozpinane kopertowo na zakładkę. Dzięki temu jeszcze łatwiej ubierzemy noworodka, czy rozepniemy body do zmiany pieluszki. Body może być z długim jak i z krótkim rękawkiem. To podstawowy element garderoby dziecka, którego będziemy potrzebowali zdecydowanie najwięcej. Body kopertowe dla niemowląt znajdziemy wśród ubranek marki Mrofi. Sklep Mrofi z ubrankami dla niemowlaka znajdziecie na stronie fazymazy.

Półśpiochy dla niemowlaka 56

Półśpiochy zakrywają tylko dół dziecka, a więc pupę i nogi włącznie ze stópkami. Półśpioszki zakładamy do body, dzięki czemu mamy kompletny zestaw dla noworodka. Taki komplet możemy wykorzystać w dzień jak i w nocy. To ubranko powinno mieć szeroki ściągacz w pasie, aby zapewnić dziecku wygodę. Szeroki klin w kroku zapewni więcej miejsca na pieluszkę.

Skarpetki dla niemowlaka rozmiar

Rozmiar skarpetek dla 2 latka ro 23/25. Jaki rozmiar skarpetek kupujemy dla noworodka? Zazwyczaj są to skarpetki 11/13, które pasują na stópkę o długości 7-10 cm. To pierwsze skarpetki dla dziecka, i dobrze jest dodać je do wyprawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =

Jak zaplanować instalację hydrauliczną w domu? Wcześniejszy wpis: Jak zaplanować instalację hydrauliczną w domu?
Jak najlepiej zorganizować swój apartament i ogród? Następny wpis: Jak najlepiej zorganizować swój apartament i ogród?