W ostatnich latach umywalki wyposażone w odpływ liniowy zamiast spotykanego do tej pory odpływu z korkiem wyróżniają się coraz większą popularnością wśród osób, którym zależy na nowoczesnych i świetnie prezentujących się rozwiązaniach. Warto przy tym wspomnieć, że umywalki z odpływem liniowym cechują się również świetną funkcjonalnością, która zapewnia sprawny spływ puszczanej wody. Dzięki temu na powierzchni umywalki wolniej gromadzą się zanieczyszczenia, a samo dbanie o codzienną higienę staje się dużo wygodniejsze. Dlatego warto dowiedzieć się, które umywalki z odpływem liniowym charakteryzują się największym uznaniem inwestorów i znaleźć taki model, który spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Czym wyróżniają się poszczególne umywalki z odpływem liniowym?

Tym, co z pewnością wyróżnia umywalki z odpływem liniowym, jest ich niestandardowy wygląd, który przyciąga wzrok i jednocześnie cechuje się dużą elegancją oraz estetyką wykonania. Odpływ liniowy jest bowiem dużo mniej widoczny niż punktowy, co dodaje umywalce nowoczesnego wyglądu i przy okazji bardzo dobrze prezentuje się w łazienkach wykończonych w różnych stylach. Warto zwrócić uwagę na fakt, że podobnie jak w pozostałych umywalkach klienci mogą zdecydować się na umywalki w wielu wymiarach – duży wybór rozmiarów w granicach od 60 do 140 cm szerokości oferuje polska firma Cristalstone. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się umywalka z odpływem liniowym 90 cm, która świetnie sprawdza się zarówno w większych, jak i mniejszych łazienkach.

Oprócz pojedynczej umywalki 90 cm inwestorzy mogą również zdecydować się na umywalkę podwójną, która mierzy zwykle 140 cm szerokości. Tego typu wymiary zapewniają domownikom duży komfort podczas jednoczesnego korzystania z poszczególnych umywalek. Ponadto niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe półki odstawcze, które stają się idealnym miejscem do trzymania kosmetyków, najważniejszych akcesoriów czy nawet ozdób. W półkę odstawczą często są również wyposażone mniejsze umywalki, co dla wielu osób okazuje się dużą zaletą. Co więcej, warto wspomnieć, że umywalki 90 cm czy 140 cm z odpływem liniowym mogą być montowane do różnych powierzchni, na przykład do ściany, blatu, lub do szafki, co pozwala jeszcze lepiej wykorzystać znajdującą się pod umywalką przestrzeń.

Wyjątkowe kształty umywalek z odpływem liniowym

Swoją popularność poszczególne modele zawdzięczają również ciekawemu sposobowi wykończenia, który jest widoczny przede wszystkim w umywalkach proponowanych przez Cristalstone. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli umywalek możemy bowiem spotkać się z ich nachylonym pod odpowiednim kątem wnętrzem. Dzięki niemu woda sprawnie przedostaje się do znajdującego się po przeciwnej stronie odpływu i bez większych trudności spływa. Wykończone w taki sposób umywalki w ostatnim czasie cieszą się uznaniem osób poszukujących oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań. Dzieje się tak, ponieważ umywalka z odpływem liniowym skutecznie dodaje poszczególnym wnętrzom charakteru i sprawia, że lepiej się one prezentują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − siedem =

Wcześniejszy wpis: Opieka logopedyczna niemowląt – kiedy jest niezbędna
Następny wpis: Niszowe zapachy na ślub lub wesele