Używane samochody Polacy najchętniej kupują od osób prywatnych, niemniej coraz więcej kierowców decyduje się na zakup auta z drugiej ręki w salonie. Takie rozwiązanie ma sporo zalet – warto więc wiedzieć, z jakich powodów jest ono strzałem w dziesiątkę. Oto najważniejsze przesłanki przemawiające na korzyść współpracy z salonem.

Duży wybór samochodów

W opinii klientów salonu Honda Plaza ogromnym plusem nabycia używanego pojazdu w takim właśnie miejscu jest duży wybór aut. Wspomniana firma jest autoryzowanym przedstawicielem Hondy, więc do nabycia są tu modele pojazdów sygnowane tą właśnie marką takie jak np. Honda Accord i inne. W każdym razie w salonach pod jednym dachem można obejrzeć kilka samochodów bez konieczności udawania się na spotkania z różnymi sprzedawcami. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu.

Auta w dobrym stanie technicznym

Stan prawny i techniczny używanych samochodów sprzedawanych w salonach jest bardzo dokładnie sprawdzany. Klienci co prawda muszą za pojazd zapłacić więcej niż w przypadku zakupu od osoby prywatnej, ale mają pewność, że ich nabytek nie jest przysłowiowym kotem w worku. Salony bardzo często udostępniają samochody poleasingowe, które były serwisowane wyłącznie w autoryzowanych serwisach. Historia ich napraw jest świetnie udokumentowana.

 

Samochody gotowe do jazdy

Najlepszym salonom zależy przede wszystkim na satysfakcji klientów. Dokładają wszelakich starań, aby auta były w pełni przygotowane do sprzedaży. Dokonują niezbędnych napraw i wymieniają zużyte elementy wyposażenia. Po podpisaniu umowy klient może wsiąść w samochód i od razu nim jechać.

 

Możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu

Ogromnym plusem współpracy z salonem jest możliwość pozostawienia tu samochodu w rozliczeniu. Jeżeli ktoś jest stałym klientem danego salonu, zazwyczaj dostaje dodatkowe zniżki – to forma zachęty na poczet przyszłych zakupów.

 

Opcja nabycia gwarancji

Salony oferują pakiety gwarancyjne na używane samochody. Różnią się one ceną i zawartością, więc gwarancję łatwiej dopasować do indywidualnych preferencji.

 https://www.hondaplaza.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − osiemnaście =

Wcześniejszy wpis: Rowery elektryczne – hit czy kolejny gadżet?
Następny wpis: Jak uprawiać surfinie?