Pokoje gościnne to zazwyczaj najmniejsze pokoje, które znajdują się w przestrzeni naszego mieszkania. Ich podstawowym zadaniem jest stworzenie komfortowych warunków do wypoczynku dla naszego gościa. Jak więc przygotować pokój gościnny? Przede wszystkim należy wyposażyć go w mebel nadający się do spania. Łóżko – w porządku, ale zajmie dużo miejsca. Sofa – może być, ale nie zawsze warunki do spania, które stwarza są zadowalające. Trafną odpowiedzią może być narożnik z funkcją spania. To idealna alternatywa dla podwójnych łóżek i nieporęcznych sof.

Narożniki z funkcją spania za dnia nie zajmują nadmiernej ilości miejsca, zaś w nocy stwarzają komfortowe warunki dla wypoczynku. Dodatkowo pomieszczenie wyposażone w tego rodzaju mebel stanie się bardzo modną i atrakcyjną pod względem aranżacyjnym przestrzenią. Z tego właśnie powodu warto wyposażyć pokój gościnny w funkcjonalny oraz zawsze dobrze prezentujący się narożnik.

Narożnik jako nieśmiertelna klasyka w nowoczesnym wydaniu

Narożnik możemy uznać już za nieśmiertelną klasykę, jednak nie oznacza to, że nie możemy dopasować jego designu do wymagań współczesnych wnętrz. Dzisiejsze projekty zachwycają swoją budową oraz bardzo nowoczesnym ujęciem klasyki. Jeżeli zależy nam na nowoczesnej aranżacji, warto postawić na niski narożnik,z głębokim siedziskiem,  z niskim o stonowanych barwach.

Z czego wykonany jest nowoczesny narożnik?

Współczesne narożniki pokrywane są różnorodnymi tkaninami. Ostatnimi czasy szczególnie w cenie są miękkie tkaniny velvetowe. Co więcej, wybór aksamitnej tkaniny idzie również w parze z wyborem nietypowego koloru. Tutaj należy być jednak ostrożnym. Nie w każdej niewielkiej przestrzeni możemy sobie pozwolić na krzykliwy kolor. Czasami stonowane barwy prezentują się znacznie bardziej nowocześnie.

Elastyczne dopasowanie do przestrzeni

Siłą narożników jest ich elastyczne dopasowywanie się do przestrzeni. Nowoczesny pokój gościnny, to funkcjonalny pokój. Wybór narożnika jest więc pierwszym krokiem w stronę modernistycznego wnętrza, które potrafi zachwycać.

Jeden komentarz do “Narożnik w nowoczesnym pokoju gościnnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × trzy =

Świecie auto skup Wcześniejszy wpis: Skup aut Świecie – szybki sposób na sprzedaż samochodu
skup samochodów Mogilno Następny wpis: Szybka wycena auta – Sprawdź skup aut Mogilno