Zaproś swoje dziecko do naszej wspólnej zabawy!

Fasolinki to dziecięcy zespół muzyczny o ponad dwudziestoletniej renomie, koncertujący regularnie i z ogromnym zapałem. Zajęcia prowadzą doświadczeni i energiczni instruktorzy choreografii i umuzykalnienia.
onas.png

Wykwalifikowana kadra

Z zespołem współpracują autorzy tekstów ( Anna Warecka, Janusz Szczepkowski, Małgorzata Twardowska) i kompozytorzy ( Adam Skorupka, Andrzej Rutkowski, Tadeusz Czechak, Aleksander Pałac).

Kochamy to co robimy

Początkowo z Fasolkami, póżniej, jednocześnie, z Fasolkami i Fasolinkami (od 1991 r). Ostatnie 15 lat – tylko z Fasolinkami. 20 lat współpracy z TVP (Redakcja Dziecięca) – audycje: Tik-Tak, Domowe Przedszkole, Tęczowy Music-Box, Ciuchcia itp.

Ponad 20 lat tradycji

Fasolinki, poprzez swoje koncerty, współpracują z Ministerstwem Obrony Narodowej (od 15 lat), z Biurem Promocji Miasta (imprezy: Zakochaj się w Świątecznej Warszawie (spektakl przed Pałacem Kultury „Prawdziwa opowieśc o Św Mikołaju”), Dzień Dziecka w stolicy, Bezpieczna Warszawa.

Szeroka współpraca

„Fasolinki” współpracowały z wieloma artystami estradowymi; występowały i nagrywały piosenki m.in. z Majką Jeżowską, Grażyną Świtałą, Antonim Kłopockim, (znany dzieciom jako Strach na Wróble), Natalią Fiedorczuk, Jerzym Rogiewiczem, Krzysztofem Tyńcem i Tadeuszem Rossem (powstała płyta pt. „ Zulu-Gula – dzieciom” nagrana wspólnie z Fasolinkami).

Gdzie się spotykamy?

Zajęcia Fasolinek odbywają się na ul. Woronicza 44 A w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców - wtorki i czwartki od godz. 17.oo.

Nasze dzieci uczą się śpiewu i tańca aby nieść uśmiech dalej :)


Dzieci maja na swoim koncie udział w wielu programach i audycjach telewizyjnych, nagrały kilkanaście teledysków, wzięły udział w wielu programach estradowych, festynach i imprezach tak w Warszawie, jak i w całej Polsce ( Sala Kongresowa, Teatr Polski, Teatr Buffo, Kamienica), rozweselały swych rówieśników na wielu imprezach choinkowych i karnawałowych.

Czy wiesz,że...?

© 2016 Fasolinki. All Rights Reserved. Designed By UNUM

Search