kontakt

Spotykamy się na ul. Woronicza 44A w Centrum Integracji Mieszkańców

Korespondencję prosimy kierować na adres e-mail:

inkaso46@o2.pl

tel: 601-971-325

Opieka  nad zespołem 

Halina Sokołowska – kierownik artystyczny i kompozytor, 

  • Kama Akucewicz – Warszawska – choreografia
  • Agata Świtała-Świerczewska - zajęcia muzyczne

nr konta Fundacji Zespołu Fasolinki
05 1090 2590 0000 0001 2302 3552
w tytule przelewu prosimy wpisać "wpłata na cele statutowe"

Zaproś swoje dziecko do naszej wspólnej zabawy!

„Fasolinki” współpracowały z wieloma artystami estradowymi; występowały i nagrywały piosenki m.in. z Majką Jeżowską, Grażyną Świtałą, Antonim Kłopockim, (znany dzieciom jako Strach na Wróble), Krzysztofem Tyńcem i Tadeuszem Rossem.
kid.png

Wykwalifikowana kadra

Z zespołem współpracują autorzy tekstów ( Anna Warecka, Janusz Szczepkowski, Małgorzata Twardowska) i kompozytorzy ( Adam Skorupka, Andrzej Rutkowski, Tadeusz Czechak, Aleksander Pałac).

Kochamy to co robimy

Początkowo z Fasolkami, póżniej, jednocześnie, z Fasolkami i Fasolinkami (od 1991 r). Ostatnie 15 lat – tylko z Fasolinkami. 20 lat współpracy z TVP (Redakcja Dziecięca) – audycje: Tik-Tak, Domowe Przedszkole, Tęczowy Music-Box, Ciuchcia itp.

Ponad 20 lat tradycji

Fasolinki, poprzez swoje koncerty, współpracują z Ministerstwem Obrony Narodowej (od 15 lat), z Biurem Promocji Miasta (imprezy: Zakochaj się w Świątecznej Warszawie (spektakl przed Pałacem Kultury „Prawdziwa opowieśc o Św Mikołaju”), Dzień Dziecka w stolicy, Bezpieczna Warszawa.

Szeroka współpraca

„Fasolinki” współpracowały z wieloma artystami estradowymi; występowały i nagrywały piosenki m.in. z Majką Jeżowską, Grażyną Świtałą, Antonim Kłopockim, (znany dzieciom jako Strach na Wróble), Krzysztofem Tyńcem i Tadeuszem Rossem (powstała płyta pt. „ Zulu-Gula – dzieciom” nagrana wspólnie z Fasolinkami).

Gdzie się spotykamy?

Zajęcia Fasolinek odbywają się na ul. Woronicza 44 A w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców - wtorki i czwartki od godz. 17.oo.

Czy wiesz,że...?

© 2016 Fasolinki. All Rights Reserved. Designed By UNUM

Search